Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin tamamen ücretsiz ilan ve alışveriş mecrası olan pazarelinde.com, 2018 yılında türk internet kullanıcılarına en iyi pazaryeri olma hedefi ile hayata geçirildi. Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olmayı hedefleyen ve hizmetini ücretsiz sürdürmeyi planlayan pazarelinde.com bu yönde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, ve Firma Rehberi olmak üzere toplam 10 ana kategoride hizmet veren pazarelinde. com 24.000 den fazla alt kategori ile ilan vermek isteyen kullanıcılarının isteklerine cevap veriyor.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen ve sürekli kendisini yenileyen pazarelinde.com, çalışmalarıyla siz değerli kullanıcılarının en üst düzeyde memnuniyetini sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

pazarelinde.com, yaptığı işi seven ve benimseyen profesyonel çalışanları ile güçlü teknolojik altyapısı ve kullanıcı odaklı hizmet anlayışı ile kullanıcılarının hayatlarına dokunarak hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Gelecekte görüşmek üzere...

pazarelinde.com Ekibi,

İletişim Formu