Doping Nedir?

Yayınlamış olduğunuz ilanınız zaman içerisinde, yeni ilanlar yayınlandıkça arama sayfalarında ve kategori listelerinde arka sıralara düşebilir. Verdiğiniz ilanın bu sayfalarda en üst sıralarda tutarak daha fazla görüntülenmesini sağlayabilir, bu sayede ilanınızı daha kısa sürede satabilirsiniz. Biz bu işleme Doping diyoruz.

Fakat Doping sistemi ücretli bir sistem olması nedeniyle ve pazarelinde.com tamamen ücretsiz hizmet verme anlayışı benimsediği için taleplerinize göre güncellemelerinize onay verilecektir. Sizlerin desteği ile büyüme ve gelişimini tamamlayan firmamız ileri bir tarihte Doping sistemini aktif edecektir. Şimdi ücretsiz hizmetin tadını çıkarınız.

 

İlanlarınızın daha fazla dikkat çekmesi için oluşturulmuş farklı seçenekleri olan imkânlardır. İlan sahibi tarafından isteğe bağlı olarak alınabilir. pazarelinde.com’da bir ilan için satın alınan doping süresi 30 gündür.

Site ana sayfasında “vitrin ilanları” bölümünde görünen ilanlar kısmıdır. İlanınızın bu bölümde görünmesini istiyorsanız, ilanınızı oluşturduktan sonra “Doping Satın Al” sekmesine tıklayarak satın alabilirsiniz. Bir ilan için vitrin ilanı doping ücreti  10tl’dir.

Kategori Vitrini bir kategoriye tıklandığında o kategori içinde ilanınızın en üstte sıralanması demektir. Örneğin “vasıta” kategorisine tıklandığında aracınız en üstte listelenerek daha fazla görüntülenmesine yardımcı olur. İlanınızın bu bölümde görünmesini istiyorsanız, ilanınızı oluşturduktan sonra “Doping Satın Al” sekmesine tıklayarak satın alabilirsiniz. Bir ilan için kategori vitrini doping ücreti  5tl’dir.

Site ana sayfasında acil ilanların öne çıkarıldığı “Acil Acil” sekmesi altında ilanınızın öne çıkmasını ve daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İlanınızın bu bölümde görünmesini istiyorsanız, ilanınızı oluşturduktan sonra “Doping Satın Al” sekmesine tıklayarak satın alabilirsiniz. Bir ilan için “acil acil” doping ücreti  10tl’dir.

Kalın yazı dopingi ilanınız listelendiğinde ilanınızın daha fazla dikkat çekmesini sağlar. Bir ilan için Kalın Yazı doping ücreti 5tl’dir.

Güncelim dopingi ile ilanınız her zaman yeni bir ilan gibi görünsün. Bir ilan için Güncelim doping ilan ücreti 5tl’dir.

İletişim Formu